iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Co na prezent

Święta minęły ale wciąż pojawia się problem każdego zainteresowanego zakupem prezentu - co kupić aby osoba obdarowana była zadowolona. Druga sprawa jak nie wydać na ciekawy prezent majątku.

Zegarek dla dziewczynyW Święta przyjrzałam się bliżej temu problemowi i znalazłam trzy strony internetowe, które mogą Wam umilić szukanie ciekawych produktów pod choinkę czy urodziny.

Twórcy podzielili stronę na trzy części. Pierwsza z nich dotyczy - co kupić dziewczynie na prezent. Druga - co kupić facetowi na prezent, a trzeci pomaga wybrać książkę - bo to prezent zawsze pasujący. Każdy przeczyta książę ale musi mu po prostu przypasować jej tytuł.

A jakie Wasze były pomysły na prezenty w te Święta ? 

Komentarze (4)
Świątecznie - wigilia

Dziś już prawie czas świętowania i laby. Natomiast przyjaciółka wciąż szuka fajnego prezentu dla swojej koleżanki. Problem niby duży ale wręczenie prezentu ma nastąpić dopiero w nowym roku. Co jest większym wyzwaniem? Znaleźć pomysł na prezent dla drugiej osoby.

Wesołych ŚwiątZastanowiłam się trochę i zrozumiałam, iż takich dylematów pojawia się więcej w czasie całego roku. Każda z nas ma czasem potrzebę obdarowania kogoś, a nie ma pomysłu co by na pomysł pasowało.

O ile nam, kobietom podjąć decyzję w sprawach prezentowych jest łatwiej, to wyobraźcie sobie drogie panie, co muszą czuć faceci, kiedy chcą nam coś kupić. W internecie jest chyba już sporo poradników, ja polecam Wam tę stronę, gdzie można szybko znaleźć coś co chyba każdej kobiecie się spodoba. Kolczyki, biżuteria wszelaka czy zegarki i perfumy. W tych kategoriach jest wiele modeli i produktów, które rozpalają moje zmysły. Może sama się skuszę na zakup czegoś dla siebie jeszcze dzisiejszego dnia - 24 grudnia 2014.

A na koniec - Wesołych Świąt ;)

Komentarze (0)
Pomysł na tanią kawę z niemiec

Od kilku dni szukam sposobu aby kupić tanią i dobrą kawę. Może bardziej dobrą niż tanią, a to wcale nie jest takie proste. Dobra kawa to przede wszystkim kawa bez polskich napisów na opakowaniu. Niestety wiele produktów w Polsce jest o wiele gorszej jakości niż na zachodzie. Są też takie, które są lepsze ale na pewno nie kawa.

Tak więc czego warto poszukać w internecie? Jak znaleźć ciekawy i smaczny smak przez internet? Wpierw proponuję wybrać sobie jakąś kawę z tego linka Tania i dobra kawa Następnie poszukać produktów niemieckich. Jest tam sporo ofert kawy. Na takiej samej zasadzie szukamy herbat czy kakao.

Proste nie? Mi najbardziej pasuje Auslese von Jacobs Klassisch i taką kawę też Wam mogę polecić. Jest strasznie popularna, a cena jej nie przekracza 14zł.

A jakie kawy Wy najbardziej lubicie pić?

Komentarze (0)
Niszczarka do dokumentów - co warto wiedzieć przy zakupie
Dlaczego niszczarka do papieru może okazać się wyzwaniem zakupowym.

Niszczarka biurowa to nie tylko urządzenie, które jest teraz modne w każdym biurze ale również urządzenie bardzo praktyczne. Przede wszystkim dlatego, że większość z nich niszczy płyty CDrom i grubsze papierzyska.

Niszczarka do dokumentów HSM ShredStar X5/X8Swego czasu pamiętam jak musiałam zniszczyć kilkanaście teczek dokumentacji i przy tańszym, starszym modelu siedziałam i siedziałam i siedziałam wkładając te kartki jak dziki osioł. Dodatkowo strasznie wkurzające było słuchanie głośnego odgłosu niszczenia papieru i praktycznie 99% bezproduktywnej pracy, którą małpa byłaby w stanie wykonać.

Co jakiś czas oczywiście trzeba było wykonać przerwę w niszczeniu kartek, bo urządzenie się przegrzewało. Poza tym w XXI wieku praca powinna cechować się tym iż powinno się jej robić mniej, a efekt powinien być większy.

Niszczarek na rynku jest teraz sporo. Wystarczy rozejrzeć się szerzej w internecie aby przekonać się, że są dedykowane strony wyłącznie niszczarkom do papieru.

Mi spodobały się dwa modele. Pierwszym z nich jestmniejszy model HSM ShredStar X5, drugim, trochę większym HSM ShredStar X8.
W obu modelach zniszczony materiały optyczny jest sortowany do oddzielnego pojemnika zapewniając łatwą segregację odpadów. Diody LED wskazują stan pracy urządzenia (gotowa do pracy, przegrzanie, przeciążenie).
 

Urządzenia też sprawują się dość cicho. Cena ich nie jest zbyt wysoka, bo można je znaleźć w granicach 400 do 500zł. Zdaję sobie sprawę, że modeli jest multum ale te dwie niszczarki warto wziąć pod rozwagę szukając modelu dla siebie.

 

 

Komentarze (0)
Rozpiszę się tutaj o tym jak...

Koleżanka mnie namówiła abym napisała dla świata jaką jestem sknerą i nie daję zarabiać przedsiębiorcom. Nie wiem czy będę te notki wrzucać regularnie - to zależy od moich motywatorów zewnętrznych ale gdy będą nalegać to i pisać będę.

W pierwszej kolejności postaram się napisać coś o urządzeniu biura za rozsądną cenę. Gdzie i co znaleźć aby nie przepłacić.

Komentarze (0)
Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne