iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Zdrowie jest ważne

 Nie wiem jak Wy ale w tym czasie często miewam jakieś przeziębienia i inne bóle. No, a do pracy co jakiś czas trzeba iść, a nie mam serca zarażać innych. Nie mam też czasu chodzić do apteki, może źle napisałam. Nie, że nie mam czasu ale nie mam ochoty chodzić do apteki, gdzie ilość zarazków hula aż miło... Zdecydowanie lepiej kupić sobie dobre leki przez internet, no i zdaję sobię sprawę, że nie każdy lek można kupić - bo recepta to rzecz święta ale te, które wspierają nasze kuracje jak najbardziej.

Są też ludzie, którzy kupują w aptece rzeczy bardziej wstydliwe, jak środki na hemoroidy czy grzybicę ale zdecydowanie większość szuka opinii o lekach i niskich cen. Tak, niska cena jest wyjątkowo ważna jeżeli weźmiemy pod uwagę, że każda apteka ma spory % udziały w zysku. Tak, biznes aptekarski jest nadal całkiem spory.

Ja aktualnie miałam kupić wczoraj koleżance płyn Enema. Powiedziała, że nigdy nie pójdzie do apteki i sobie tego nie kupi, bo się wstydzi. Rozumiem ją - sama bym się czerwieniła. Natomiast zdziwiła mnie, że chiała też kupić tak powszechny produkt jak VitaSprint B12. To mnie przekonało ostatecznie, że można w internecie kupić już prawie wszystko.

Komentarze (0)
Co dobrze kupić na wiosnę

Uwielbiam proste rozwiązania. Taką wiedzę w pigułce, którą od razu da się zastosować, bo po co marnować czas lub pieniądze na poszukiwania roziwązania skomplikowanymi drogami. Oszczędności są najważaniejsze. W internecie także. Dlatego strony, na których znajdę artukuły za jednym kliknięciem są dla mnie super. Znalazłam właśnie serię takich stron, którymi jestem zachwycona. Jeden szablon uławia szukanie, a różnią się zawartością.

Po nagłówku znajdziemy wiedzę odnoście produktu. Jeden klik i już jesteśmy w odpowiednim dziale. A działy rzeczywiście odpowiadają wiedzy, którą można szukać. Super. Przestanę marnować swój cenny czas na chodzenie po wyszukiwarce i odnajdywanie odpowiedzi na miliardzie różnych stron. Wszystko w jednym miejscu.

O odchudzaniu , o pobudzaniu (kawa, herbata, leki) , o szeroko pojętym leczeniu - taka apteka internetowa , o wybielaniu - co dobrze wybiela (znalazłam pastę wybielającą zęby w dobrej cenie), oraz o wędkowaniu (haha, ja nie łowię ryb, ale może ktoś tak) - czyli co dobrze bierze. Mam nadzieję, że powstaną kolejne strony z tej serii, lub być może gdzieś już istnienieją, ale jeszcze ich nie odnalazłam, bo dla takiej sknery jak ja są skarbnicą wiedzy i oszczędności.

A jak u Was wyglądają poszukiwania tanich produktów? Warto pomyśleć już dziś - wiosna idzie :)

Komentarze (0)
Perfumy na Walentynki

Już pisałam w ostatniej notce, że perfumy to asortyment, którego żadna kobieta nie odmówi i zawsze sprawi jej on wiele radości. Wiadomo, bieliza nie zawsze jest trafiona, a niekiedy zbyt agresywna jak na prezent przystało ale...

Perfumy - Dior Hypnotic PoisonNo własnie, odkryłam wczoraj stronę Tentacle.pl, gdzie za bardzo nieduże pieniądze można zdobyć próbki dobrych perfum oraz całe flakoniki. Oprócz działu z perfumami można też przejrzeć dział z bielizną ale on się już tam tak bardzo okazale nie prezentuje, a szkoda.

Wracając jednak do tematu kobiecych zapachów, to najbardziej polecam bo przypadły mi do gustu perfumy Dior - Hypnotic. Są dostępne też Jadore ale te mnie jakoś nie zachęciły.

No to jaki Pan mnie obdaruje tym prezentem 14 lutego ?

Buziaki

Komentarze (3)
Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne