iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Bądź zdrowa - walczymy z grzybicą

Coraz bliżej wakacje, a tłuszcz wciąż wylewa się mi bokami. Kombinuję w lewo i prawo aby wciąż utrzymywać dietę ale przyznam Wam kochane, że nie jest to łatwe. Co chwilę koleżanka przynosi jakieś ciastka czy cukierki do pracy i trudno się odmawia wiedząc, że takie pyszności czekają w kuchni. Zabrałam się nawet za jakieś dodatkowe środki przeczyszczające, jakieś zdrowe i niezdrowe diety i przepychacze, oczyszczacze organizmów i jednym słowem mogę powiedzieć - od samego jedzenia tych preparatów się nie chudnie.

UNDOFEN MAXWiadomo, że zdrowie jest ważne i nie warto przeginać z tymi dziwnymi substancjami. Ani czystek, ani jagody brazylijskie same z siebie nie pomogą. Zaczęłam nawet uczęszczać na jakieś zajęcia zdrowotne i trochę na tańce i na basen i wszędzie gdzieś się ostatnio udzielałam. Zauważyłam - jest mały progres, gdzieś ta waga drgnęła i delikatnie zaczęła spadać. Wiadomo, że kobiecy organizm jeszcze szaleje z wodą trzymaną pod skórą ale w coś chcę wierzyć... Natomiast przytrafił się mi zupełnie inny problem. Gdzieś tam w otchłaniach tych szatni i brodzików, a może jeszcze gdzieś indziej - załapałam chyba grzybicę. Dziewczyna od pazurków nie była pewna ale też podejrzewa, że grzybica jest jedną z opcji. Ogólnie nogi nie swędzą mnie jakoś bardziej niż wcześniej ale gdzieś mam przeczucie, że jest coś inaczej. Paznokieć zachowuje się lekko inaczej i chyba warto iść z tym do lekarza, a nie tylko zamalowywać go lakierem ? No bo to tylko najzwyklejksze oszustwo.

Szukałam w internecie też preparatów i najlepszych leków na grzybicę i z zadowoleniem muszę przyznać, że jest ich trochę. Nie ma chyba nic bardziej wstydliwego niż udać się do apteki i poprosić o taki preparat. Prędzej bym spaliła się ze wstydu niż faktycznie zakupiła coś takiego w obecności dużej ilości osób, które by mnie otaczały w aptecznej kolejce, a do tego dziwnie patrząc na moje problemy. Wyborażam sobie jak inni chorzy i cierpiący w kolejce od razu wzięliby moją grzybicę jako najgorsze z przewinień chorobotwórczych i roznoszonych nawet w aptece. A przecież boso po aptece nie chodzę. Leki natomiast widzę, że coraz częściej kupuję przez internet o ile są one dostępne przez internet.
Radzę Wam dziewczyny też przeprowadzić sobie test na grzybicę, niekiedy same niewiemy co i jak, a wystarczy chwila nieuwagi  w publicznym miejscu...

Komentarze (0)
Dzień Matki - jaki prezent Co ubrać na randkę
Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne