iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Być modną cały rok

Wiele czasu minęło od moich ostatnich wpisów ale było to podyktowane tym, że otrzymałam ciekawą pracę, która zjadła mój cały wolny czas. No i jak najczęściej nie mam powodów do narzekań odnośnie zakupów przez internet - bo na takowe zawsze miałam czas, to tym razem jest zupełnie inaczej. Sporadycznie spojrzałam przez telefon, czy jest coś nowego w świecie mody ale generalnie nie poświęcałam modzie za wiele swojego czasu. Praca niekiedy ma tak duży wpływ na nasze życie, że nie ma nawet opcji byśmy się połapały, że od ostatniego dnia wolnego minęło nam ponad pół roku.

Powoli jednak wracam do żywych, a co za tym idzie, do zakupów. Zarobiłam dostatecznie dużo by przez najbliższy rok wydawać pieniążki na dowolne przyjemności. I chociaż może się wydawać, że teraz mam na prawdę same diamenty w torebce, to i tak nie zamierzam przepłacać.
W świecie mody sporo się zmieniło. W końcu mamy teraz zimę, no dobrze - jeszcze jesień ale generalnie w świecie mody królują już zakupy na zimę. U mnie jednak niezależnie od panującej mody zawsze będą królować buty - kozaki na wysokim obcasie.

Po prostu je uwielbiam, do tego rajstopy i długi płaszcz i wygląda się ciekawie, odważnie, a w nóżki ciepło. No i to się liczy! Z internetów mogę polecić Wam dziś sklep jakamodna.pl, gdzie jest spory dział tylko dla kobiet i ich modowych zachcianek. Jeszcze nic nie kupiłam z tej strony ale kuszą mnie pewne ozdoby. Kupowanie modnych kolczyków przez internet trochę obiera zakupy z duszy, w końcu każda z nas chce takich kolczyków dotkąć i poczuć ich piękno ale jak się nie ma czasu, to internet musi wystarczyć.

A co u Was dobrego :) ? Pozdrawiam koleżanki z pracy :)

Komentarze (0)
Bluzka na lato
Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne