iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Bezpieczne zakupy przed świętami

Wiecie, że kocham zakupy i moimi wymarzonymi są te, gdzie ktoś inny mi za nie zapłaci. Wiadomo, nie jest łatwo ale niekiedy zdarza się zdobyć od jakiegoś przystojnego pana chociaż filiżanka kawy, to już coś. Na codzień jednak nie mam często okazji wędrować po centrach handlowych i łapać przystojnych panów.

Na pewno jednak warto wspomnieć o moim koledze Przemku, który ostatnimi czasu przekazał mi nielada gratkę informacyjną. Przekonał mnie, że oszuści internetowi istnieją i zakupy, szczególnie przed świętami najlepiej robić w bezpiecznych sklepach internetowych. No i zonk, no bo skąd taka kobitka jak ja ma o tym mieć pojęcie? No i zaczął się długi wykład o kłódkach na stronie internetowej ( taka kłódeczka, w lewym górnym rogu przeglądarki - obok adresu ).

Gdy taka kłódeczka się świeci, to wiadomo, że jesteśmy bezpieczni. Gdy jej nie ma - to taki złodziej internetowy łatwo może ukraść nam towar, naszą tożsamość, przelew czy co tam mu do głowy przyjdzie. Większość sklepów online podobno jest bezpieczna ale zaczęłam sama drążyć temat. Okazało się, że nawet jeżeli płatność w większości z nich odbywa się bezpiecznie, to już samo przeglądanie nie.

No i tutaj pytanie, czy to też fair, że jakaś osoba trzecia może podglądać na co mam dziś ochotę? Szczególnie krępująca sytuacja może być wtedy, gdy przegląda się skąpą bieliznę albo bardzo skąpą. Nie jest to informacja, którą bym się chciała dzielić. Dobrze za to w moich badaniach wyszedł sklep online ze-sklepu.pl gdzie ssl jest włączony 24h. Nie dość, że dobrze zaopatrzony, to cały czas ta kłódka się tam świeciła. Dobrze więc mu wróżę w przyszłości. Od dziś zakupy zacznę od tego serwisu.

Docelowo poszukam jeszcze jakiś sklep tylko z bielizną, który by pozwalał chronić moje dobre imię. Wiadomo, że kobieta pewne sekrety chce zachować tylko dla siebie, nawet jeżeli przez jakiś czas jest sama z sobą zostawiona. A jak dziewczyny Wasze przygotowania do Świąt idą? Kupione już wszystkie prezenty?

Komentarze (0)
Nie czuję się bezpiecznie Blogowa rocznica za nami

Komentarze

Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne