iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Blogowa rocznica za nami

Po kilkunastu tygodniach przerwy od pisania bloga wracam do żywych. Miałem i problemy z komputerem i problemy ze zdrowiem i problemy z lenistwem. Jakoś przez chwilę dłuższą nie miałam ochoty wracać do pisania tekstów. Mam nadzieję, że to się zmieni bo ostatnio mam kilka tematów ze świata zakupowego, którym chętnie się z Wami podzielę.

Jak pewnie wiecie, zakupy w sklepach internetowych mogą być teraz o wiele trudniejsze. Swego czasu tak bardzo chwaliłam zakupy bezpośrednio z Chin. Teraz wiele chińskich firm zechce zaprzestać współpracować z Polakami ze względu na trudny do opłacenia podatek. No wcale się nie dziwię, skoro Chińczycy przesyłali do nas towary w cenie kilku złotych, to sam podatek będzie kosztował więcej niż produkt. No ale tak do końca się nie znam więc nie sieję czarnowidztwa. Może rozruszają się wtedy sklepy z Polski, które też mają ciekawe produkty i niekiedy lepszą jakość.

Jak już mówimy o ciekawych produktach, to parę dni temu dostałam informację od koleżanki, że znalazła wyszukiwarkę ciekawych produktów domowych. Różne gadżety i bajery prosto do domu. Czy Wy też lubicie zakupy prosto do domu :) ? No i właśnie ten serwis też się tak nazywa https://do-domu.co/ -  Zabawne, jakie teraz są nazwy serwisów w internecie. A jaką Wy najśmieszniejszą nazwę widziałyście w ostatnim czasie. Trochę tego widziałam ale nie zapisywałam to i nie przytoczę...

Za oknem robi się coraz jaśniej i cieplej, a to oznaka aby udać się powoli do gabinetu usuwania włosów. A dokładniej chodzi mi o depilację. Ponieważ lubię być gładziuchna do przesady to w tym miesiącu zamiast zakupów po prostu udam się na kompleksowy przegląd podwozia. Włosków muszę usunąć sporo, a nie zawsze mam czas się bawić depilatorem przesuwając go po całym ciele. Kilka dni temu szukając gabinetów kosmetycznych z opcją depilacji za rozsądną cenę trafiłam na artykuł odnośnie depilacji. Nie wiedziałam do tej pory, że ludzie walczyli z włosami już w Egipcie. Czyli to, że faraoni chodzili z łysą czupryną to nie kwestia mody, a po prostu aspekt religijny. Warto przeczytać o tym motywie prostu z poradnika skutecznej depilacji autorstwa Karoliny.

Późno już dziś, a miałam zrobić kilka dodatkowych rzeczy. Mam nadzieję, że moje postanowienie pisania będzie uczciwe i niebawem zobaczycie kolejną notkę. Buziaki :*

Komentarze (0)
Bezpieczne zakupy przed świętami Bluzka na lato

Komentarze

Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne