iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Jeszcze więcej topowych prezentów

W poprzedniej notce pisałam sporo o prezentach i się jakoś nie napisałam. Uznałam, że temat prezentów nie został należycie wyczerpany i warto dodać trochę jeszcze słów w tym temacie. A czemu tak mnie naszło na te prezenty? Po prostu we wrześniu i październiku jest teraz dużo rodzinnych uroczystości w moich stronach, a czasu mało by wszystkie sklepy oblecieć.

Po pierwsze internet ratuje cztery litery jeżeli chodzi o zakupy. Dlaczego? Nie zawsze jestem w domu i bywa tak, że niekiedy nawet tydzień spędzam poza domem, a nawet krajem. Wtedy na jednej imprezie kupuję prezent na drugą imprezę z dostawą do domu albo sąsiadów. Zależy czy przesyłka z prezentem zmieści się w skrzynce pocztowej, czy jest wielkością lodówki.

Po drugie zakup przez internet zawsze można oddać - bo tak :) to jest chyba dla nas najlepsze dziewczęta nie? Kupić sobie trochę, a potem się rozstać z niepasującymi ubraniami czy rzeczami z AGD.

Dziś na prezent można dać wszystko ale ja chciałam się skupić dziś na czymś co jest staromodne - ale wraca do łask i super wpasowuje się w termin wrześniowy. Chodzi mi dokładnie o zakup komuś dobrej książki na prezent. Nie, nie tylko dla dzieciaka czy młodzieńca ale również dla osoby starszej. Dziś książek jest sporo. Są grube tomiska, których na prezent raczej bym nikomu nie kupiła ale też fajne, motywujące biografie czy dobre, spokojne komedie, które można sobie przecież poczytać w łazieńce, we wannie czy przed snem po rozdziale. Dla miłośników jazdy samochodem znajdzie się również kompromis odnośnie ebooków na prezent - tak, takie rzeczy też możemy komuś podarować i będzie się cieszył z takiego podarku. Wciąż jako Polacy mamy tendencję do kopiowania mp3 z internetu niż kupowanie ich więc powoli sami kupujmy innym takie mp3, aż ludzie się nauczą, że dobrą książkę w postaci cyfrowej warto kupić, a nie spiracić.  Dodatkowo ebooki to też niekiedy słuchowiska radiowe, które są nie tylko wyjątkowo piękne ale również zajmujące. Świetne do samochodu jak i do telefonu gdy się dojeżdża pociągiem do domu czy pracy czy szkoły. W gruncie rzeczy nie zawsze chodzi o to aby czytać ale również słuchać i rozwijać wyobraźnię. W naszej młodości przecież tylko były opowiadania dziadków i innych starszych znajomych zamiast telewizorów. Dobre Ebooki i książki na prezent kupicie tutaj.

Oczywiście nie neguję innych prezentów. Zawsze uważam, że perfum i bielizny nigdy za wiele ale niekiedy trzeba zaoszczędzić na modzie, a wydać na kulturę. Czego i Wam w prezentach życzę - Wasza sknerka :)


 

Komentarze (0)
Jak kupić prezent przez internet Ciepłe mieszkanie jesienią

Komentarze

Najnowsze wpisy
2016-10-05 12:49 Być modną cały rok
2016-05-30 23:02 Bluzka na lato
2016-02-23 20:32 Blogowa rocznica za nami
2015-12-07 18:40 Bezpieczne zakupy przed świętami
2015-11-16 14:53 Nie czuję się bezpiecznie
O mnie
Anna Dziewanna

Jestem Anna - bloguję sobie o oszczędnościach. Kocham modę i chętnie kupuję w internecie.

Mój profil w iWoman.pl
Kategorie
Ogólne